piątek, 5 września 2014

4. JENNIFER, LIAM I JOSH. NIEAUTORYZOWANA BIOGRAFIA GWIAZD SERII „IGRZYSKA ŚMIERCI”


Tytuł: Jennifer, Liam i Josh. Nieautoryzowana biografia gwiazd serii Igrzyska Śmierci
Autor: Danny White

Wydawnictwo: Feeria
Liczba stron: 228

  W moje ręce wpadła nieautoryzowana biografia gwiazd Igrzysk śmierci, za co dziękuję wydawnictwu Feeria. Biografie to nie jest mój ulubiony typ literatury, ale moja miłość do Igrzysk wygrała z niechęcią do sięgnięcia po biografie i muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z lektury.

W książce znajdują się fragmenty wywiadów i artykułów gazet, w których pojawili się aktorzy. Autor bardzo dobrze połączył zdobyte informacje, nadając temu przejrzysty całokształt Zaczynając od dzieciństwa, życia przed igrzyskami, po życie po igrzyskach. Poznajemy dokładnie jakie Jennifer, Liam i Josh mieli marzenia, co sądzili o szkole i o tym jak zdobyli sławę. 

Oczywiście (chyba) jak każda książka biograficzna i ta miała umieszczone zdjęcia. Znajdują się zdjęcia z dzieciństwa szkoły i premier filmowych. Za to autor ma duży plus i przyznam się bez bicia, że pierwsze co zrobiłam to właśnie obejrzałam zdjęcia. Nie wszyscy tolerują książki z samym tekstem więc nie wątpię, że po tą sięgnie większa liczba osób….
   
Książka Danny White’a to niezła gratka dla fanów Liama, Jennifer i josh’a, aktorów którzy dzięki ekranizacji „Igrzysk Śmierci” osiągnęli to o czym marzyli…
Z książki można dowiedzieć się wiele ciekawostek, o których z pewnością wcześniej nie słyszeli. Okładka przyciąga, a sama książka zaspokaja ciekawość. Jednak moim zdaniem książka żeruje na filmie, ale każdemu fanowi polecam ją przeczytać z pewnością będziecie zadowolenie z informacji  które w niej się znajdują, a Jennifer Lawrence, Liama Hemswortha oraz Josha Hutchersona staną się w waszych oczach jeszcze lepsi ( o ile to możliwe ). 

recenzja krótka, ale na temat :)
Ocena
6/10

1 komentarz:

  1. To na pewno będzie super!
    Też nie przepadam za biografiami. ale cóż, dla Josha i Jennifer się poświęcę. C;

    OdpowiedzUsuń