sobota, 1 kwietnia 2017

104. Niesamowite 1000x połącz kropki. Superbohaterowie Marvela oraz Kwerkle. Arcydzieła - Thomas Pavitte

Tytuł: 
Niesamowite 1000x połącz kropki. Superbohaterowie Marvela
Autor:  Thomas Pavitte
Wydawnictwo: Insignis
 Liczba stron: 48


Uwielbiam łączenie kropek, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam.,  to świetny sposób, aby się od stresować i uspokoić. Skupiamy się tak bardzo na łączeniu danych elementów, ze nawet nie wiemy jak nam czas upływa. A jeszcze lepiej gdy łączymy kropki z naszymi ulubionymi bohaterami, jak w przypadku kropki z postaciami Marvela. Cieszyłam się jak małe dziecko łącząc te kropki. Wcześniej miałam już małe spotkanie z kropkami w formacie książki ("Połącz kropki. Dzieła sztuki, krajobrazy i pojazdy oraz1000x połącz kropki: Arcydzieła. 
Plusy propozycji od wydawnictwa Insignis:
- kartki są jednostronne i dzięki perforacji można je łatwo wyrwaćTytuł: Kwerkle. Arcydzieła
Autor: Thomas Pavitte
 Wydawnictwo: Insignis
 Liczba stron: 48


"Kwerkle" nie jest zwykłą kolorowanką, w której jest jakiś zwyczajny obrazek i trzeba go pokolorować. "Kwerkle. Arcydzieła" składa się z dwudziestu dzieł sztuki , w tym jednego dużego plakatu o wymiarach 48x35 cm. Każdy portret składa się z różnej wielkości nachodzących na siebie i ponumerowanych od jeden do pięć okręgów i jeżeli ktoś jeszcze nie odgadł idei tych okręgów,
to każdy okrąg posiada swoją cyfrę, a każda cyfra odpowiada jakiemuś kolorowi, który sobie wybierzemy, więc do jednego obrazka będziemy potrzebowali tylko pięciu kolorów.  To, co mi się spodobało i dało kolorowance wielkiego plusa to to, że każdy portret znajduje się na osobnej kartce i dzięki perforacji bez problemu możemy ja wyrwać. Zaletą kolorowanki jest także papier. Czego byście nie użyli to kartka to przyjmie (np.: Farba Wam nie spłynie, bo jest śliski papier) i nie przebije na druga stronę. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza