wtorek, 2 grudnia 2014

9. Piękna i ambitna. Mój styl - Lea Michele

Tytuł: Piękna i Ambitna
Tytuł oryginalny: Brunette Ambition
Autor: Lea Michele
Wydawnictwo: Feeria
Liczba stron: 208
Data premiery: 3 Grudnia 2014       Nie oglądałam serialu Glee,  ale znam Leę z gazet i słucham jej muzyki. Moi znajomi, którzy są  Gleekami, bardzo zachwalają postać grana przez Leę - Rachel, ale też samą aktorkę, chciałam się przekonać czy naprawdę jest taka jak mówią i jak o niej piszą. Chcę się przekonać czy naprawdę dzięki swojemu charakterowi doszła do tego co ma. Dziękuję Wydawnictwu Feeria, za książkę, dzięki której mogłam się przekonać sama, jaka jest Lea...

Lea Michele to młoda utalentowana aktorka i piosenkarka. Oprócz tego, że znam jej głos i kilka rzeczy o niej samej i jej życiu, to tak naprawdę wiem bardzo nie wiele, aby się wypowiadać na temat Lei. Jednak dzięki tej książce odkrywam i poznaje tajemnice, a także marzenia tej wspaniałej kobiety. Książka zawiera  kilka rozdziałów, w których są opisane przeróżne sytuacje z życia aktorki, zaczynając od tego gdzie aktorka się wychowała, kończąc na ćwiczeniach, makijażach czy  diecie. Aktorka pozwala nam poznać swoje codzienne życie, to jak radzi sobie z popularnością, co jada i jak się odrestaurowuje po ciężkim dniu na planie.
Michele  jest bardzo powiązana ze swoja rodzinną, co stara się podkreślać cały czas. Rodzinna była dla niej największym wsparciem, kiedy zaczynał swoją karierę.  Aktorka w swojej książce umieszcza ciekawe przepisy i mówi o dbaniu o tym jak dbać o cerę i siebie, aby mieć energię na cały dzień. Później Lea zamieszcza kilka ciekawych ćwiczeń i pokazuje nam  też ciekawe fryzury i makijaże, godne czerwonego dywanu.

Książkę czyta się niezwykle łatwo i przyjemnie, samo czytanie książki o Lei jest relaksem. Książka nie ma żadnych wad, jest idealnym poradnikiem i daje ciekawe wskazówki jak walczyć o własne cele i spełniać marzenia. Lea to wspaniała kobieta, która ma wszystko zaplanowane i na prawdę jest taka jak o niej mówią. Kobieta pracowita, z charakterem, która dzięki temu co wpajano jej za młodu została tym kim jest. Wszystko osiągała dzięki ciężkiej pracy.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy dorastają i marzy im się sława, ale nie tylko. To książka dzięki której będziecie wiedzieć jak być sobą i spełnić swoje marzenia. W szczególności polecam książkę fanom Lei, po przeczytani na pewno będziecie ją cenić jeszcze bardziej. 


ocena
9/10
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz