wtorek, 2 grudnia 2014

'' Odkryć Tajemnice Książek" : KONKURS MIKOŁAJKOWY !!! Miley Cyrus. Dobra/ Zła ; Twój pamiętnik z Demi Lovato. !!!

KONKURS MIKOŁAJKOWY !!! Miley Cyrus. Dobra/ Zła ; Twój pamiętnik z Demi Lovato. !!!REGULAMIN KONKURSU!


1. Organizatorem konkursu jestem Ja - autorka  bloga " Odkryć tajemnice książek - recenzje". Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki:- Miley Cyrus. Dobra/ zła (Losowanie)
- Twój pamiętnik z Demi Lovato. (losowanie) 


Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Feeria...


2.Konkurs trwa od 2 do 9 grudnia 2014r


3. Wyniki zostaną ogłoszone do dwóch dni od  daty zakończenia  konkursu.4. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą e-mailową i będzie miał 7 dni na wysłanie adresu do wysyłki na mój adres e-mail : Patrycja30733@interia.pl5. Udział w konkursie mogą wziąć osoby zamieszkałe na terenie Polski.6. Proszę o dołączenie do obserwatorów Bloga .7. Należy polubić:


Zadanie:

1. Jakie książki publikuje wydawnictwo Feeria (nie musisz wymieniać wszystkich kategorii, wystarczą 4 ) i dlaczego Ty właśnie masz dostać tą książkę?

2. Polubić fanpage wydawnictwa i obserwować mnie na blogspocie.

3. Podać adres email  do kontaktu.

Zwycięzcy

 

odbędzie się LOSOWANIE,  które wyłoni dwóch szczęśliwców.odpowiedzi pisać w komentarzach!
proszę podać adres e-mail

Powodzenia!!
12 komentarzy:

 1. Powodzenia wszystkim! ;)

  Może wspólna obserwacja? Daj znać u mnie:
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym wygrać Twój pamiętnik z Demi Lovato, ponieważ Demi jest moją idolką i to dzięki niej uśmiech widnieje na mojej twarzy. Jest dla mnie motywacją i wsparciem. Dzięki jej książce Bądź silna przez 365 dni w roku dużo się nauczyłam i dużo zrozumiałam. W pewnej części pomogła stać się mi jeszcze silniejszą osobą i tą jaką chciałabym być dlatego myślę, że pamiętnik byłby dla mnie wspaniałym prezentem na mikołajki i jeszcze większym wspraciem :)
  Kontakt: brokrens@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julia, musisz jeszcze odpowiedzieć na pierwszą część pytania :)

   Usuń
 3. Wydawnictwo Feeria coraz bardziej się rozkręca i publikuje coraz to piękniejsze książki. Jestem zakochana w powieściach Ewy Seno a "Powód by oddychać" jest przecudowny. Wydawnictwo Feeria daje nam również możliwość czytania o naszych idolach! Rihanna, Lea Michele, Demi Lovato czy Selena Gomez. Kochamy je wszystkie, bo tak naprawdę znamy je od czasów dzieciństwa. I to samo dotyczy nowej książki opowiadającej historię Miley. Pamiętam momenty, gdy serial "Hannah Montana", był filmem, którego oglądałam cały czas, bez przerwy. I nie przeszkadza mi to, że Miley wygląda teraz jak wygląda, i zachowuje się tak, jak się zachowuje. Wierzę, że w środku została tą samą dziewczyną, ta samą istotą. Chciałabym z całego serca zdobyć książkę "Miley Cyrus. Dobra/ zła". Po prostu przyciąga mnie, pragnę dowiedzieć się więcej, niż wiem teraz. Chciałabym odkryć to, co do tej pory było mi w Miley obce.

  nataliax0611@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz na rynku można znaleźć coraz więcej pozycji wydawnictwa Feeria. Kiedyś były to nieliczne książki, a teraz wydawnictwo bardzo sie rozrosło, wydaje wszelkiego rodzaju książki. Razem z moim tatą zafasynowaliśmy się serią "Przez świat na rowerach w dwa lata". Wydawnictwo wydaje książki zarówno podróżnicze, kulinarne, prozę. Przeglądając stronę wydawnictwa znalazłam w zakładce zdrowie dwie wspaniałe książki, które będę musiała kupić, bo bardzo mi się przydadzą. Również Feeria wydaje ksiązki o idolach młodych nastolatków takich jak Miley Cyrus, Selena Gomez, 1D czy Demi Lovato.
  Bardzo chciałabym wygrać książkę pt. "Miley Cyrus. Dobra/zła". Powodów jest kilka. Po pierwsze, dlatego, że dorasłałam, gdy Miley stawiała swoje pierwsze kroki na scenie w serialu "Hannah Montana", który oglądałam z najwyższą świętością, nawet teraz czasami zdarza mi się słuchać jej piosenek takich jak:"Let's get crazy" czy "Nobody's Perfect" oraz oglądać serial, który chyba prawie znam już na pamięć. Po drugie chciałabym dowiedzieć się czegoś o Miley czego jeszcze nie wiem, chcę uzupełnić swoją wiedzę o te 5 lat, ponieważ ostatnio w 2009 czytałam "Drogę do sławy" autorstwa Miley, a później tylko śledziłam ją za pomocą internetu czy gazet plotkarskich.

  dm.80.fan@gmail.com

  serdecznie pozdrawiam, zwariowana książkoholiczka ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydawnictwo Feeria wydało juz skiażki takie jak : Niebezpieczne istoty, Bądź swoją siła przez 365 dni w roku, Ziemia wojny, serie Wodospad cieni. Biografie, fantastyka, akcja, kryminał, romans :)
  Chciałabym pamiętnik "Bądź swoją siłą", gdyż sama Demi jest dla mnie dość ważną postacią w obecnym świecie show biznesu. Kiedys nie była tak odważna i stanowcza, ale teraz nie słucha się innych. Jest w 100% sobą, co bardzo mi się w niej podoba. Chciałabym mieć taki pamiętnik, bo byłoby to coś mojego, gdzie mogłabym przelewać całą siebie, nie krępowałabym się otworzyć i zapisać to co jest MNĄ. Byłby taką moją małą skarbnicą uczuć, przeżyć i tajemnic ;) Taki pamiętnik dałby mi siłę :)
  w.czechowska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydawnictwo Feeria wydaje: książki biograficzne, powieści sensacyjne, psychologiczne ,podróżnicze.Chciałabym wygrać pamiętnik"Bądź swoja siłą",ponieważ Demi Lovato jest moją największą idolką i jest bardzo ważną osobą w moim życiu, chciałabym być taka jak ona . Demi jest dla mnie autorytetem i bardzo ją podziwiam za to co przeszła i że się nie poddała w swojej życiowej walce. Zależy mi również na wygranej ,gdyż mogłabym w pamiętniku opisywać swoje przemyślenia i przeżycia jak ona to opisywała w swojej książce :)  telega540@Gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydawnictwo Feeria wydaje: książki biograficzne, powieści sensacyjne, fantastyczne i wiele innych, chciałabym wygrać książkę Miley Cyrus. Dobra/Zła aby przekonać się jak jest naprawdę

  OdpowiedzUsuń
 8. ja wstyd mi, jak mogłam tego nie zauważyć :/
  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń