środa, 23 marca 2016

News: Miłość w czasach zagłady, Konkurs - Girl Online.


Jeden z największych światowych sukcesów self-publishingu – Miłość w czasach zagładyHanniMünzer już w Polsce!

Hanni Münzer to fenomen na niemieckim rynku wydawniczym. Jej wydany własnym sumptem literacki debiut Seelenfischer („Rybacy dusz”) przez siedem tygodni utrzymywał się na szczycie listy najlepiej sprzedających się e-booków.W roku 2014 Hanni Münzer opublikowałaMiłość w czasach zagłady (Honigtot), która okazała się niebywałym sukcesem. Prawo do wznowienia wykupiło renomowane wydawnictwo Piper Verlag, a powieść trafia na listę bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”.
Kiedy ElisabethMalpran, chcąc ratować rodzinę, wiąże się z wysoko postawionym oficerem SS Albrechtem Brunnmannem, nie wie jeszcze, że zawiera pakt z diabłem… Pakt, który położy się cieniem na życiu jej córki.
Wiele lat później młoda Amerykanka Felicity wyrusza do Europy śladem matki, która znikła w tajemniczych okolicznościach. Podczas poszukiwań w Rzymie kobieta odkrywa mroczną historię swojej rodziny. Aby ją zrozumieć, musi się cofnąć do najbardziej ponurego rozdziału dwudziestowiecznej historii. Dramatyczne losy słynnej śpiewaczki operowej Elisabeth oraz jej córki Debory poznaje z kart odnalezionego pamiętnika. Sceną jest Monachium i Kraków lat trzydziestych i czterdziestych XX wieku.
Historia czterech pokoleń niezwykłych kobiet, o których losach przesądziły meandry historii,  oczarowała  ponad pół miliona czytelników w Niemczech, otrzymała ponad 1600 recenzji na Amazon.de, z których średnia ocena wyniosła 4,5/5 gwiazdek, a prawa do przekładu zostały wykupione przez kilkanaście krajów. W planach jest również serialowa adaptacja. Autorka aktualnie pracuje nad kontynuacją powieści, której premierę niemiecki wydawca zapowiada na wrzesień 2016 roku.

Polski przekład Miłości w czasach zagłady trafi do księgarń już 30 marca!


Zaproś Zoellę do Polski!


ZoeSugg to angielska vlogerka, youtuberka i pisarka. Fanom znana jest pod pseudonimem Zoella. Jej debiutancka powieść, Girl Online, wydana w 2014 roku, pobiła wszelkie rekordy sprzedaży na całym świecie. Książka okazała się tak niebywałym sukcesem, że niecały rok później doczekaliśmy się kontynuacji pt. Girl Online w trasie.W Polsce powieści Zoelli ukazały się nakładem wydawnictwa Insignis Media.
Dalsze przygody nieśmiałej Pennyoczarowały polskich fanów tak bardzo, że autorka otrzymała nominację do nagrody Bestsellerów Empiku 2015 w kategorii literatura młodzieżowa. Ta nominacja uświadomiła wydawnictwu Insignis, jak szerokie jest grono fanekZoelli w Polsce i jak wiele osób ucieszyłoby się z jej wizyty w naszym kraju. W związku z tymwydawnictwo startuje z konkursem!

Zaproś Zoellę do Polski, stwórz kreatywny plan Waszej wspólnej wycieczki i wygraj książkę z autografem!To może być odręcznie narysowana mapa, kolaż, samodzielnie wykonana grafika komputerowa, za pośrednictwem której pokażesz, jak bardzo miło byłoby Ci ją gościć oraz jak świetnie spędziłybyście razem czas!Swoje dzieło uwiecznij na zdjęciu i:
1   wrzuć je na swojego Instagrama,dodając w podpisie hasztagi #insignis_media i #PLinvitesZoella oraz tagując @insignis_media
ALBO
2    zamieść w komentarzu pod tym postem na Facebooku Wydawnictwa Insignis.

Autorka najciekawszego pomysłu otrzyma książkę Girl Online w trasie z autografem autorki, uroczą kosmetyczkę z kolekcji ZoellaBeauty oraz zestaw kosmetyków! Dwa kolejne miejsca zostaną nagrodzone książką z autografem i kosmetyczką.
Zdjęcia wszystkichprac konkursowych trafią do Zoelli, pamiętajcie więc, by używać słów tylko języku ANGIELSKIM! Konkurs trwa do 23:59 26 marca, ogłoszenie wyników dzień później – w urodziny Zoelli!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz