czwartek, 29 października 2015

ZAPOWIEDŹ: GRAFICZNA PODRÓŻ - ED SHEERAN

 Tytuł: Graficzna podróż
Tytuł oryginalny: 
A Visual Journey
Autor: Ed Sheeran
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 210
Data premiery: 04.11.2015r 

Graficzna podróż to ekskluzywna, w pełni autoryzowana i stworzona we współpracy z samym Edem Sheeranem opowieść o drodze, jaką przebył muzyk stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda, ilustracje stworzone przez jego przyjaciela z dzieciństwa Phillipa Butaha (artystę odpowiedzialnego za graficzną oprawę singli i płyt Eda) oraz wyjątkowe fotografie.

Zapraszam na film, za kulis powstawania książki:Na kartach Graficznej podróży Ed wspomina swoje pierwsze muzyczne doświadczenia, zdradza źródła inspiracji oraz szczegóły dotyczące swoich nagrań i koncertów – aż do wydania drugiego albumu „X”. Dzięki książce odkryjemy, co napędza Eda na ścieżce artystycznej wędrówki i jak radzi sobie z oszałamiającym sukcesem. Dowiemy się również, czego jego zdaniem potrzebuje każdy młody muzyk, by zaistnieć w branży. 
Książka zapowiada się naprawdę obiecująco, co o tym myślicie?Wspomnienia Eda, jedyne w swoim rodzaju portrety Phillipa Butaha i świetne zdjęcia – wszystko to sprawia, że Graficzna podróż to wyjątkowa książka poświęcona wyjątkowemu
artyście.
1 komentarz:

  1. Książka może być bardzo fajna jednakże nie przepadam za tym muzykiem więc pozycja nie dla mnie ;D

    Pozdrawiam
    http://coraciemnosci.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń