piątek, 3 lipca 2015

ZAPOWIEDŹ: The Pointless Book - Książka bez sensu - Alfie Deyes

Tytuł: Książka bez Sensu
Tytuł oryginalny: The Pointless Book
Autor: Alfie Deyes
Data wydania: 15 Lipca 2015
Wydawnictwo: Insignis
„Książka bez sensu” Alfiego z PointlessBlog już za dwa tygodnie w księgarniach!Filmik z Alfiem opowiadającym o Książce bez sensu:


15 lipca do  księgarń w całej Polsce trafia kreatywna książka vlogera Alfiego Deyesa (prywatnie chłopka Zoelli) z niezwykle popularnego kanału PointlessBlog subskrybowanego przez cztery miliony czytelników. „Książka bez sensu” to blisko dwieście stron kreatywnych rozrywek dla każdego. Jak zapowiada na okładce sam autor – to książka rozpoczęta przez niego, ale dokończona przez czytelników. Alfie oraz wydawca Insignis Media zapraszają do wspólnej zabawy: zaprojektuj własny wehikuł czasu, ćwicz jogę, rozwiązuj zagadki – twórz, baw się, szalej; poznawaj siebie i dokazuj wraz z przyjaciółmi!
To nie wszystko – aby wykorzystać możliwości tego dziennika szaleństw, wydawca udostępnia polską werjsę aplikacji „Książka bez sensu”. Czytelnicy znajdą tam filmiki z Alfiem oraz mnóstwo wyjątkowych materiałów. Dzięki niej można podpatrzyć, jak sam autor wykonał niektóre zadania.


zapraszam do zabawy!

4 komentarze:

 1. Nieee, mnie się za szybko nudzą takie wynalazki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A szkoda, bo fajnie można się przytym rozerwać. ;)

   Usuń
  2. A szkoda, bo fajnie można się przytym rozerwać. ;)

   Usuń
 2. Ale jednak wole Girl Online. Zapraszam zadawajcie pyt http://wswiecieksiazeek.blogspot.com/2015/07/pytania-i-odpowiedzi.html?m=1

  OdpowiedzUsuń